Z nového materiálu – duté

Plastové ploty

Ploty dodává firma K.O.S.-plastic z ušlechtilého tvrzeného PVC, kvalitativně shodného s materiálem používaným na výrobu plastových oken, který splňuje nejpřísnější evropské normy. Výhody použitého materiálu spočívají ve stálosti, nehořlavosti, odolávání povětrnostním vlivům a výborným mechanickým vlastnostem.

Barevná škála, ze které můžete vybírat, zahrnuje základní bílou barvu a dále odstíny imitace dřevěných povrchů s Renolit fólií.
Nabízíme profily o rozměrech: plotovky: 130x26mm,  70x22 mm a 100 x 30 mm u nosných profilů.

Pro zakončení samostatných plotovek se používá obloukových nebo plochých koncovek, které se do profilu lepí speciálním lepidlem. Nosný profil je vyztužen pozinkovaným nebo hliníkovým profilem a zakončen stejně jako plotovky plastovou záslepkou.

Firma K.O.S.-plastic  dodává  plotový systém vhodný ke zhotovení celých plotových polí mezi betonové, kovové, kamenné nebo i samostatné sloupky. Materiál použitý na oplocení může ladit i s ostatními prvky domu, kde je běžně používané dřevo. Stejný materiál je vhodný na balkóny, terasy, na vstupní vrata, branky neprůhledné zástěny, oddělení předzahrádky atd. Dále je možné tyto plastové výrobky firmy K.O.S.-plastic použít jako obklad na místo dřevěných desek na místech silně exponovaných vodou (např.: obložení domu na místech, kde je fasáda namáhána okolním silničním provozem).

Nemusíte se obávat že by tento materiál zničila například posypová sůl používaná v zimních měsících. Výrobek totiž odolává roztokům soli, louhu a kyselin dle ČSN EN ISO 10545-13.

Použití těchto plastových profilů nebo samostatných prvků je aplikovatelné i na jiné nosné konstrukce z oceli, dřeva, zdiva a podobně. Profily nedoporučujeme používat jako nosné ve stavbách, pokud není použita dostatečná ocelová výztuha, jinak není jejich využití nijak limitováno.

Díky vysoké kvalitě a odolnosti výrobků firma K.O.S.-plastic garantuje až pětiletou záruku na stálobarevnost výrobku!

Všeobecně k montážím plotového systému

Pokud jste se rozhodli, že nakoupíte komponenty plotu a montáž si provedete sami je nutno dodržet několik základních postupů, které doporučujeme.
Na lepení koncovek používat lepidlo dodané, nebo doporučené dodavatelem (reklamace na odpadnutí koncovek nebudou akceptovány, pokud bude použito jiného než doporučeného lepidla).
Při návrhu sestavy plotu postupujte tak, aby plotovka, která bude přesahovat směrem nahoru nebo dolů od nosného profilu (jakýkoliv) nebyla větší než 25-30 cm. Pokud bude přesah větší, hrozí při vysokých teplotách průhyb konců plotovek (tuto vlastnost mají i dřevěné plotovky). Tuto důležitou radu mějte na paměti i při návrhu konkávních nebo konvexních oblouků! Nosné profily upevňujte ke kovovým držákům tak, aby otvor pro upevňovací šroub nosného profilu byl oválný ve vodorovném směru a mezera byla alespoň 2-3 mm na každou stranu. Ocelovou výztuhu uvnitř nosného profilu udělejte vždy o 5 mm kratší na každé straně. Nosný profil navrhněte tak, aby byl od sloupků, nebo zdí alespoň 5 mm vzdálen. Nikdy ho nemontujte „natěsno“.
Nesesychá
Odolává nepřízním počasí, slané vodě
Odolává hmyzu a dřevokazným houbám
Nemusí se vůbec natírat
Hygienicky zcela nezávadný
Dá se použít i do interiérů
Nevyžaduje žádnou údržbu

Výrobky jsou garantovány certifikáty, které vydal TZÚS Praha, státem autorizovaná zkušebna č. 204. Všechny komponenty tohoto systému odpovídají platným normám.

Výrobky je možné dodat ve lhůtě od 14 do 30 dnů od podání objednávky.

Pokud nemáte možnost vlastní dopravy nabízíme smluvní dopravu (Geis, General Parcel), kterou si každý zákazník hradí po dohodě sám.

Údržba a ošetřování

Systém nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Při znečištění blátem, trávou apod. stačí omýt tlakovou vodou, případně roztokem smáčedel běžných v domácnosti (JAR, PUR apod.). Pokud chcete po letech oživit povrch plotovek, můžete použít běžné autoleštěnky, která odstraní vzniklý oxid a oživí strukturu povrchu. Při odstraňování grafitů od sprejerů postupujte opatrně a používejte měkký hadr nasáklý ředidlem na bázi terpentýnu (ředidlo 6006). Povrch pak hned otřete suchým hadrem a naneste autoleštěnku. Při nejasné situaci se informujte u dodavatele.

Technologie výroby výrobků: Jde o produkty vyrobené extrudováním a vstřikováním.

Nabídka profilů/materiálu

PVC plotovka
profil

Fotogalerie

© 2024 K.O.S. plastic | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů